Din nettleser er for gammel. Vennligst oppgrader nettleseren din eller last ned en alternativ nettleser som Google Chrome eller Firefox.

Kommunestyret 2015-2019

Nedenfor finner du oversikt over hvem som sitter i kommunestyret, og hvordan du når dem.

Oversikt medlemmer

Parti

Navn Mobiltelefon Epost
Senterpartiet Jon Husdal (varaordfører) 901 76 570 jhusdal@online.no
Senterpartiet Tone Bårdli 901 47 506 tonebardli@hotmail.com
Senterpartiet Hilde Blix 472 85 404 hildeblix@gmail.com
Senterpartiet Roy Jonny Larsen 991 56 190 rojonlar@gmail.com
Senterpartiet Geir Berdahl 911 68 261 gberd@online.no
Fremskrittspartiet Gunnar Singsaas 916 37 987 gunnar.singsaas@gmail.com
Fremskrittspartiet Halvor Bueng 959 88 580 halvor@bueng.net
Arbeiderpartiet Vibeke Stjern (ordfører) 906 80 747 Vibeke.stjern@afjord.kommune.no
Arbeiderpartiet Bjørn Arne Hosen 906 83 556 Bjorn.hosen@afjord.kommune.no
Arbeiderpartiet Gro Alida Kristiansen 416 90 895 Gro-kristiansen@hotmail.com
Arbeiderpartiet Sten Morten Aaknes 908 29 388 stenaaknes@hotmail.no
Arbeiderpartiet Faten Farhan 955 58 440 lastfofo@hotmail.com
Arbeiderpartiet Walter Solberg 905 18 176 waso@online.no
Arbeiderpartiet Wenke Osen Børmark 938 60 240 wenke.bormark@stfk.no
Arbeiderpartiet Lise Grøtting Sørheim 908 92 f251 lisesorheim@gmail.com
Kristelig Folkeparti Liv Marie Hugdal 948 04 911 liv.hugdal@gmail.com
Kristelig Folkeparti Brit Helen Hoås 480 85 726 brithoas@broadpark.no
Høyre Håkan Berdahl 908 38 960 hb@afjord-lbv.no
Høyre Else Britt Humstad 958 23 353 Else.britt.humstad@online.no
Høyre Ivar Refsnes 970 89 660 ivar@refsneslaks.no
Venstre Ingrid Gauslaa Hårstad 990 24 199 In-gaus@online.no

 

 

Fant du det du lette etter?