Din nettleser er for gammel. Vennligst oppgrader nettleseren din eller last ned en alternativ nettleser som Google Chrome eller Firefox.

Ansattoversikt


Helse og velferd

Ansatte i avdelingen Helse og velferd
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
113
116117
KiroNord Kiropraktisk Klinik 405 14 062
72 53 12 10
73 85 29 50 post@fosenbarneverntjeneste.no
Sektorsjef, Helse og Sosial 72 53 23 17 918 36 412 eli.braseth@afjord.kommune.no
Eli Braseth
Gruppeleder 72 53 10 70
Ergoterapeut, kommunal 72 53 01 04 karin.dokset@afjord.kommune.no
480 62 200
Miljøterapeut 480 53 155
Kjøkkensjef 72 53 01 26 age.frones@afjord.kommune.no
Privat fysioterapi 72 53 41 10
72 53 41 10
Helsesøster 72 53 02 94 hanne.kristin.groven.bye@afjord.kommune.no
Sykepleier 72 53 01 10 bjorg.hansen@afjord.kommune.no
Bjørg Kristin Hansen
72 53 01 00
480 62 200
Sykepleier/gruppeleder, legekontor 72 53 02 00 992 51 108 gunn.karlsaune@afjord.kommune.no
72 53 02 00
Flyktningekonsulent 990 48 633 hilde.lokling@afjord.kommune.no
Jordmor / Ledende helsesøster 72 53 02 96 elisabeth.molsleth@afjord.kommune.no
Flyktningekonsulent 930 16 000
55 55 33 33
Kreftkoordinator 948 36 802
Merike Pallas
900 11 380 rph@bjugn.kommune.no
979 69 620
Pleie- og omsorgssjef 72 53 01 46 917 71 955 laila.refsnes@afjord.kommune.no
Laila Refsnes
Avdelingsleder Helse og familie 72 53 23 28 402 20 169 sissel.ranes.braseth@afjord.kommune.no
Sissel Rånes Braseth
Spesialsykepleier 478 34 311

Spesialsykepleier med videreutdanning i psykososialt arbeid med barn og unge

Vaktmester, Helsesenter 909 88 030 jan.stjern@afjord.kommune.no
Kommunal fysioterapeut, ambulerende 72 53 01 07
72 53 11 87
72 53 44 95
Fagleder Institusjonstjeneste 72 53 01 32 988 49 481 barbro.ugedal@afjord.kommune.no
Barbro Ugedal
Fysioterapeut, Helsesenter + privat 72 53 01 05 908 50 107
Helsesøster 72 53 02 95 974 85 090 nina.therese.fjellheim@afjord.kommune.no
73 89 90 90
72 53 01 07 977 71 071
Fagleder Hjemmebaserte tjenester 72 53 01 47 902 08 901 gunnveig.arbogen.ugedal@afjord.kommune.no
Gunnveig Årbogen Ugedal

Ordfører

Ansatte i avdelingen Ordfører
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Ordfører 72 53 23 04 906 80 747 vibeke.stjern@afjord.kommune.no
Vibeke Stjern
Fant du det du lette etter?
Login for redigering